Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

Post Reply
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by mihai_mura »

Mentolate, nementolate..... lubrefiate sa fie :lol:
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
User avatar
Alin Rusu
Posts: 2
Joined: 11 Nov 2009, 17:08
Location: Cluj
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by Alin Rusu »

numele meu este Alin Rusu sunt din Cluj am 33 de ani,de anul acesta am inceput sa particip la competitii de pescuit la crap ,si am un magazin de profil in Cluj.Ma bucur sa fiu printre voi si va doresc fire intinse!
Alin Rusu
Carp Fun-Cluj
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Alin,ne bucuram sa avem prieteni noi!Iti doresc fir intins in concursuri si...tine aproape!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Aline!
Concursurile de crap le-ai inceput cam tarziu. Altii au inceput mult mai devreme... pe la 50 de ani.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Aici ne prezentam!

Post by rubliov »

rubliov imi spun prietenii foarte prieteni,pictor de biserici,jurist in acte,pescuiesc oricand am timp.iubesc fugitul in salbaticie si toate cate se petrec de bine pe mal de apa curgatoare.
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Rublioave, multumim ca ne mai dai ceva semne. Sa fii sanatos si sa-ti mearga bine pe unde esti!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Aici ne prezentam!

Post by Petru Burian »

D-le Rubliov cam rar la vedere :D dar oricand binevenit :!:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Aici ne prezentam!

Post by rubliov »

d'acum inainte voi fi foarte "des"la vedere...inca vreo doua luni...
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETER »

Na bine........ :lol:
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
toajem
Posts: 43
Joined: 22 Oct 2009, 14:44

Re: Aici ne prezentam!

Post by toajem »

Monica T., 24 iulie 19..., inginer mecanic la "baza", management o a doua facultate, doctorat in securitate si sanatate in munca, functionar public si preocupari didactice ... olteanca, am crescut pe malul Oltului si am pescuit initial "la sticla" (ac, fir si sticla goala de Cico), din familie de pescari pasionati, baiatul meu, Stefan, mosteneste probabil "gena pescuitului" ... in putinul timp liber avut la dispozitie sprijin activitatile familiei relationate cu pescuitul... salut si sustin activitatile Pescar Club 21.
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by dutustoica »

toajem wrote:Monica T., 24 iulie 19..., inginer mecanic la "baza", management o a doua facultate, doctorat in securitate si sanatate in munca, functionar public si preocupari didactice ... olteanca, am crescut pe malul Oltului si am pescuit initial "la sticla" (ac, fir si sticla goala de Cico), din familie de pescari pasionati, baiatul meu, Stefan, mosteneste probabil "gena pescuitului" ... in putinul timp liber avut la dispozitie sprijin activitatile familiei relationate cu pescuitul... salut si sustin activitatile Pescar Club 21.
Bun venit Monica. Avem nevoie de pescarite ca tine. Daca sunt oltence si leoaice, cu siguranta vor face parte din Cubul Pescaritelor.
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

:D SALVE :D
Vorba unui prieten de-al meu de pacili-sa...!!!
NO BINE.. 8-) :? 8-)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Aici ne prezentam!

Post by Petru Burian »

dutustoica wrote:Bun venit Monica. Avem nevoie de pescarite ca tine. Daca sunt oltence si leoaice, cu siguranta vor face parte din Cubul Pescaritelor.
La cele citate mai sus as adauga: prezentele femenine, de regula, tempereaza „moravurile” in comunitatile majoritar masculine :D :D
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
georgesorin
Posts: 2
Joined: 04 Dec 2009, 14:16
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by georgesorin »

Gafencu sorin george-nascut in bucuresti acu vreo 31 ani..pescar de vreeeo 10... numai la dunare si cand se poate in delta ...acolo-i frumos..SA AUZIM NU MAI DE BINE SI LA CAT MAI MULTE CAPTURI...IAR PTR FRATELE GHINOZOO :MULLTAAAA BAAAFTAAA!!!! :D :D :lol: ;) ;)
foortzza steeeauaaa!!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,...simpaticule! :lol: (din pacate,Ghinozo s-a cam suparat...pe sat,da' sper sa nu-l tina mult!) :roll:
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: Aici ne prezentam!

Post by fish bone »

Salut,

Incep enumerare la capitolul "sunt" cu:

1. Sunt bucuros ca regasesc in PC21 oameni pe care ii cunosc si pentru care am un respect deosebit.
2. M-am nascut la malul marii, in Mangalia dar pescuiesc mai mult pe baltile din jurul Bucurestiului (accent pe Cercani)
3. Sunt licentiat in marketing si harjonit in vanzari, deci chestii la care pestii nu pun botul.
4. Fost jucator de rugby actualmente tatic cu burta.
5. Sunt inca impresionat de palinca pe care am gustat-o de la Dl Dutu la Macin in 2008.
6. Sunt inca cu gandul la vinul de Stefanesti adus de Costin si la borsul facut de Dl Cezar in locatia mentionata mai sus.
7. Sunt pregatit pentru revansa si sper sa ne revedem cat mai curand la actiuni de acest gen.

Respect,

Liviu Francu
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Liviu!Constat ca amintirile tale nu sunt numai putine(Macin),dar si cam ...vechi(2008)! :lol: Te rog sa iei masuri anul acesta si sa fii prezent la actiunile noastre,pentru improspatarea memoriei! :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

Bine ai venit !

Sa gusti din saramura pe care o fac pe malul Dunarii (cand am din ce, bineinteles)! Apoi...vorbim ! :lol: :lol: :lol:
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: Aici ne prezentam!

Post by fish bone »

@ Dl Iancu: multumesc pentru mesajul de intampinare.
Nu este o scuza, dar sunt convins ca macar pot beneficia de circumstante atenuante: pe data de 05 iunie 2009 s-a nascut primul meu copil, un baiat de toata isprava. Singurele partide de pescuit au fost la Cercani, nu mai mult de 6 ore/partida. In rest m-am familiarizat cu brand-uri noi cum ar fi: Pampers, Nuk, Primii Pasi, Graco, Milumil, Nestle, etc.
@ Dl Cezar: sincer sa fiu cand am citit mesajul d-voastra mi s-a facut foame subit, drept pentru care am lichidat si ultimul colt de cozonac ramas de la revelion. :(
Acum, cu permisiunea d-voastra inserez intre "saramura" si "vorbim" o eticheta neagra a unui bine cunoscut sortiment de la Murfatlar.
Va rog sa aprobati modificarea!

Respect,
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

fish bone wrote:@ Dl Iancu: multumesc pentru mesajul de intampinare.
Nu este o scuza, dar sunt convins ca macar pot beneficia de circumstante atenuante: pe data de 05 iunie 2009 s-a nascut primul meu copil, un baiat de toata isprava. Singurele partide de pescuit au fost la Cercani, nu mai mult de 6 ore/partida. In rest m-am familiarizat cu brand-uri noi cum ar fi: Pampers, Nuk, Primii Pasi, Graco, Milumil, Nestle, etc.
@ Dl Cezar: sincer sa fiu cand am citit mesajul d-voastra mi s-a facut foame subit, drept pentru care am lichidat si ultimul colt de cozonac ramas de la revelion. :(
Acum, cu permisiunea d-voastra inserez intre "saramura" si "vorbim" o eticheta neagra a unui bine cunoscut sortiment de la Murfatlar.
Va rog sa aprobati modificarea!

Respect,
Se aproba cu ovatii ! :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Prezentări”