Tricouri cu sigla APC21

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Pentru ca n-am apucat sa intru in prima serie, sunt interesat si eu, dar in momentul cand trebuie data comanda sper sa fie macar cate o mostra din fiecare masura, sa putem vedea care ni se potriveste! :mrgreen:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

In momentul cand apare si un blank, pentru a fi vazut, si, eventual, probat, ma inscriu si eu, iar pentru masura, ramane de vazut cand se poate proba unul. Apropo, la primul model exista masura S? Ca pentru mine- nu-mi plac tricourile prea largi - cred ca era masura cea mai apropiata de ce am nevoie!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Am o problema si cred ca nu sunt singurul. Cand vreau sa postez ceva, trebuie sa incerc de atat de multe ori incat imi vine sa ma las pagubas, imi apare in continuu - mai ales cand corectez ceva din postare - Internet Explorer....cu probleme, imi vine sa dau cu el de pamant! :evil: Treaba asta se intampla, parca de asta primavara, de cand s-a dat forum-ul peste cap!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by Mihai Vinturache »

Daca bine tin eu minte, atunci cand s-a refacut forumul, cu noul administrator, s-a decis ca mesajele sa nu mai poata fi modificate, pentru a evita stergerea din ele a unor pasaje asupra carora s-au facut referiri ulterioare postarii initiale. Este o informatie din memorie, adminul o poate confirma, dar ea justifica problemele tale legate de modificari de text.
Altfel, eu nu am niciun fel de probleme in a posta ceva.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Multumesc pentru informatii, nici eu nu am o anume problema in a posta ceva, doar ca imi place sa ma corectez daca se strecoara vreo litera in plus sau in minus la tastare, din graba sau din neatentie! :)
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Nicio noutate despre tricouri? Daca trec pe la sediu, gasesc mostre? :?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

evergreen wrote:Nicio noutate despre tricouri? Daca trec pe la sediu, gasesc mostre? :?
Deoarece "Operatiunea Permisul 2012" s-a incheiat, la sediu nu mai avem program permanent, daca apar probleme se stabileste o intalnire prin telefon sau prin forum...
Propunem celor interesati de tricouri cu sigla Asociatiei o alta varianta: am comandat sigle brodate pe suport textil, care pot fi cusute, destul de usor, pe orice obiect de imbracaminte ! Avem aceste " embleme" in doua variante de marime: 11cm si 7cm inaltime, pretul fiind in jur de 15 lei pentru sigla mare si 10 lei pentru cea mica.
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

OK, atunci daca ma poate ajuta cine s-a mai interesat de firme care se ocupa cu acest lucru - care au tricouri gen polo, bleu, cu guler - sa putem lua legatura cu un reprezentant al firmei respective, ca sa putem sa intram in randul "membrilor cu drepturi depline", posesori de tricou... :lol: !
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
mr marinel
Posts: 77
Joined: 25 Oct 2009, 23:11
Location: Bucuresti Romania
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by mr marinel »

marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Am o propunere, mai ales ca preiau o idee postata cu cateva pagini inainte de catre un coleg, si anume de a incerca si personalizarea unor sepci, pe langa personalizarea unui nou lot de tricouri, care pe langa sigla brodata, sa aiba inscriptionat si nickname-ul fiecarui client, iar sub sigla, eventual, adresa de e-mail a clubului, toate brodate. Tot ca si propunere, ar fi bine sa comande fiecare cate doua tricouri, tocmai datorita faptului ca se invechesc si este bine sa ai o rezerva! Ce parere aveti? Las dreptul de a avea prima optiune pentru planificarea unei noi comenzi colegilor care s-au ocupat sau care au avut propuneri similare in legatura cu personalizarea tricourilor inca de la inceputul acestui topic, de asemenea, daca mai doreste cineva sa se implice in aceasta problema, putem stabili cine va continua si va pune in practica ideea! :) Intre timp, ramane sa-l consult pe d-l „goagal”, si sa vedem care sunt ofertele. In pricipiu, as opta pentru o culoare daca nu identica, atunci cat mai apropiata de cea a tricourilor din primul lot, aceeasi pentru toata lumea, cu sigla de aceeasi dimensiune pentru toata lumea, ramane de discutat pe tema culorii si dimensiunii inscriptionarii prin brodare a nickname-ului si adresei de e-mail, dupa cum daca se va decide, sa se aleaga o firma din Bucuresti, datorita faptului ca asociatia are sediul aici, majoritatea membrilor locuiesc in zona, ca sa nu mai amintesc si aspectul ca putem vedea blank-urile iar eventualele erori pot fi observate, semnalate si remediate mai simplu si mai repede!
P.S. Ca initiativa personala, propun ca deasupra sau sub nickname-ul brodat sa isi transfere prin procedura cea mai potrivita si prin care rezista cel mai bine o poza reprezentativa cu persoana respectiva, alb-negru sau color, eventual cu o captura pe cinste!? Cum vi se pare ideea? Daca sunteti de acord, ramane sa se stabileasca dimensiunea pozei!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by mikcutu »

:D :D

Scuza-ma, dar nu ma pot abtine sa nu rad.
Eu m-am ocupat de primul lot si doar tricoul + brodatul siglei a costat in jur de 35 RON/buc.

La ce vrei tu sa pui pe el, o sa ajunga la cel putin 50-60 RON/buc si ai sanse mari sa il faci sorcova.
De asemenea, unde se folosesc mai multe tipuri de personalizari (serigrafie/broderie/imprimare termica), iese o salata.
Eu, atunci cand am facut prima transa de tricouri am supus la vot si am convenit un singur fel de imprimare (ce-i drept, am pus doar sigla pe tricou si era chiar dificil sa folosesc mai multe tipuri de imprimare a unui singur insemn).

Asta este doar o idee personala (chiar daca este mai mult critica) si nu trebuie sa o iei ca o incercare de dezarmare a ceea ce vrei sa faci.
Daca ai nevoie de sfaturi, pot oricand sa te ajut.

O zi buna,
Mikcutu.
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by evergreen »

Ai dreptate, in plus, nu se potriveste poza cu tricoul polo, ideea nu este ok, daca era un tricou simplu, se mai discuta, eu ma gandeam la tricou polo, dar planificasem pe un blank simplu! Oricum, partea cu nickname-ul ramane valabila, astept parerile colegilor! :)
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
cristi0110
Moderator
Posts: 238
Joined: 25 Feb 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by cristi0110 »

Mai sunt doritori de tricouri cu sigla APC21?
Sper sa ne strangem cat mai multi pentru a lansa o noua comanda.
Incep si o lista:

1. Hont George Cristian - 2 buc.
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by PETREMAN »

2. Petre Mainescu - 2 buc
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by Petru Burian »

3. Petru Burian – 3 buc., marimea XXL – sigla brodata

P.S. platesc si transportul prin ramburs la firma de curierat.
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
pistruiatu
Posts: 62
Joined: 05 Feb 2012, 02:04

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by pistruiatu »

George Petricescu - 2 buc. marimea XXL
George Petricescu
Tel: 0771301575
petricescugheorghe@yahoo.com
PANI 35
Posts: 167
Joined: 10 Jun 2011, 12:48

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by PANI 35 »

Panait Florentin - 2 buc
tdf
Posts: 301
Joined: 06 Feb 2014, 19:06

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by tdf »

TDF - 1xxl + 3 xl + 1l + 1m (am pus la toata familia)

Cat si cui trebuia sa ii platesc?
cristi0110
Moderator
Posts: 238
Joined: 25 Feb 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by cristi0110 »

tdf wrote:TDF - 1xxl + 3 xl + 1l + 1m (am pus la toata familia)

Cat si cui trebuia sa ii platesc?
Intai sa vedem cate tricouri se strang apoi vedem cum procedam si cu banii.
cristi0110
Moderator
Posts: 238
Joined: 25 Feb 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tricouri cu sigla APC21

Post by cristi0110 »

1. Hont George Cristian - 2 buc.
2. Petre Mainescu - 2 buc
3. Petru Burian – 3 buc., marimea XXL – sigla brodata
4. George Petricescu - 2 buc. marimea XXL
5. Panait Florentin - 2 buc
6. TDF - 1xxl + 3 xl + 1l + 1m
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”